TEPANG KART KHOTSO

GO KART SPINDLE

Tlhaloso e Khutšoanyane:

Mofuta:17mm

Bolelele:105mm

Lebitso la Brand: TongBao

Boholo ba Wheel: Front 10 * 4.5-5 "; Morao 11 * 7.1-5"

Waranti: Waranti ea selemo se le seng bakeng sa mefuta eohle ea lihlahisoa

Tšimoloho: Jiangsu, China (Bara)

Re ntse re shebana le likarolo tsa kart ka lilemo tse 20 'me re ba bang ba barekisi ba likarolo tse kholo tsa kart China. Re ikemiselitse ho fana ka likarolo tsa boleng bo phahameng ba kart ho lihlopha tsa li-racing tsa kart le barekisi ba kart ho pota lefatše.

 


  • Taba: KHOTSO
  • Tšimoloho: Jiangsu, China (Bara)
  • Lebitso la Brand: TongBao
  • Thahasello: Letshwao le hlophisitsoeng
  • Saese: 17cm
  • Bolelele: 105mm
  • Likopo: Bakeng sa ts'ebeliso ea kart
  • Mabenkele a Kantle a Ho Romella Kantle Europe Leboea, Amerika Leboea, Europe Bochabela, Europe Bophirima, Middle East, Oceania
  • Lipehelo tsa Tliso: FOB, CFR, CIF, FCA, DDU, ExpressDelivery
  • Mofuta oa Tefo: T / T, L / C, D / PD / A, PayPal, Western Union
  • Ho tloha Port: Shanghai, Ningbo
  • Chelete ea Tefo: USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY
  • Ho paka: Carton le Pallet
  • Setifikeiti: Setifikeiti sa TUV: ISO 9001: 2015
  • Lead Time: Matsatsi a 15- 30 kamora ho fumana depositi
  • Mohlala: Mohlala oa mahala o fumanehang
  • Tšebeliso: kart ass motlakase oa kart
  • Tlhahisoleseling

    LBH

    Lihlahisoa tsa Lihlahisoa

    TEPANG KART KHOTSO

     

     

    Taba ea Che. Tlhaloso Mofuta Bolelele
    1 Eya Kart Spindle 17mm 105mm
    Lintlha:
    1. Fella ka mofuta oa 17mm spindle.

     

     

    20200325002

     

     

    Likopo

     

    0326006

    poso. tsebiso
    1 countersunk bolt M6x16 galvanized
    2 aluminium countersunk washer 7,2 × 15 bakeng sa M6
    3a wheel wheel Ø300mm
    3b mochini oa wheelchair Ø320mm
    4 adaptara sa wheelchair 13 °
    5 hare hexagon bolt M8x40 galvanized
    6 washers M8, 8,4x15x1,6 galvanized
    7 boits'oaro e ipatileng M8, galvanized
    8 shaft ea letsoho
    9a Strut bakeng sa mola o tsamaisang bakeng sa ho jara maemo
    9b Strut bakeng sa mola o tsamaisoang oa std. liphetoho le litulo
    9c Mokhoa oa ho tsamaisa kholomo bakeng sa ho ts'oaroa ha clamp
    9d Strut bakeng sa mola o tsamaisoang oa std. liphetoho le litulo
    10 koloing bolt M8x20
    11 molato o moholo
    12a Mohala o holimo o nang le 20mm polasetiki e ntsho
    12b Tsamaiso ea holimo e tsamaeang le Al. khauta anodized
    12c Ho ba le sesepa sa adapta
    13 Li-washer bakeng sa M8, 8,4x16x1,6 galvanized
    14 hare hexagon bolt M8x16 galvanized
    15 hexagon e kahare ea bolt M 8 × 35 galvanized
    16 tlama molamu qetellong M8 e tona e lets'ehali
    17 spacer bakeng sa molamu oa tiea 6x14mm
    18 hexagon nut M8 khoele e sehiloeng ka letsoho
    19 thupa ea thae 290mm ntsho
    20 hexagon nati M8 galvanized
    21 tlama molamu qetellong M8 Male male roll
    22 steering limiter Al. Ø40, H25
    23 hexagon ea bolt M10x95
    24 Washer bakeng sa M10, 10,5x20x1,8mm galvanized
    25 spacer 13mm bakeng sa lejoe axle retainer, tšepe e se nang tšepe
    26 e nang le 6000-2RS bakeng sa mothapo
    27 cap e ka hare bakeng sa 2006 stub axle ea tšepe e se nang tšepe 15x13mm
    28 Sekethara ea letsoho le letšehali 20 / 17mm tšepe e sa sebetseng, li-o-o
    29 boikoetliso ba linate M10, galvanized
    30 letheba le letona la 20 cm / 17mm tšepe e sa jeng letho
    31 hexagon e ka hare M6x16
    32 Washer bakeng sa M6, 6,4x12x1,6 galvanized
    33 hexagon nut M6 ho itšeha, ho betlisoa
    34 Sekoti sa ho jara tšehetso ea tšepe
    35 Ts'ebetso e tlase e tsamaeang le M8
    36 Tšiea e tlase e nang le sehokelo sa tšepe
    37 Lower Steering kholomo e nang le sehokelo
    38 Washere bakeng sa koporo ea M8, 8,4x14x2
    39 Hexagon castellated nut M8 ho iphelisa
    40 Ka hare hexagon screw M8x 65 galvanized

     

     

     

     

     

    75f91c3f-fde0-4a0e-9c3f-321ad47e321c

     

     

     

    Melemo ea tlholisano ea mantlha
    Tse fapaneng:
    Ho feta mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tse 200, boloka mokhoa o tsitsitseng oa ho eketseha ha palo ea likarolo

    E potlakile:
    Sistimi e phethahetseng ea tlhahiso, Sebelisana 'moho le barekisi ba bangata ba thepa, Li-stock tse lekaneng le lihlahisoa tse kholo

    E ntle:
    Thepa e phahameng ea theknoloji le theknoloji e ntle ka ho fetisisa, Tlhahlobo e phethahetseng ea liteko, Package ea lihlahisoa tse matla

    Ho utloahala:
    Theko e utloisisehang, Tšebeletso e nahannoeng ka mor'a thekiso

     

    Lihlahisoa tsa rona li ratoa lefats'eng ka bophara, 'me re na le lethathamo la lihlahisoa tse chesang.Le hore e be moetsi oa thepa le morekisi, re ile ra tsepamisa maikutlo mohahong, nts'etsopele le ho hlahiseng mefuta e fapaneng ea likarolo tsa kart.

    Re latela ka hloko litekanyetso tsa lefats'e ho latela boleng, re laola ka thata ts'ebetso e 'ngoe le e' ngoe ea tlhahiso, re lekola le ho akaretsa taolo ea boleng khafetsa. Re sebelisa mekhoa ena ho netefatsa hore bareki ba rona ba fumana maemo a rona a machaba a thepa.

    Ntle le sena, re fa bareki thepa e entsoeng mabapi le likopo tse ikhethileng ka litheko tse loketseng.Di lihlahisoa tsohle tsa rona li ananeloa haholo mebarakeng e fapaneng ea limaraka lefatšeng ka bophara.

     

     

    a6884755-771e-4559-a2c7-4d1427a83d45

     

     

     

     

    Ts'ebetso ea Machining

    20200324006

     

     

     

    Ho paka

    20200325001

    20200324009


  • E fetileng:
  • E 'ngoe:

  • 1. Q: Boholo ba taelo ea Minimum ke eng?

    A: Ho feta 50 likhomphutha tse amohelehang.

     

    2. Q: Nako ea ho lefa e tla ba joang?

    A: Re amohela T / T, Western Union, Paypal le Card Card inthaneteng.

     

    3. Q: Na re ka kopanya sejana sa 20FT?

    A: Ho joalo

     

    4. Q: Na re ka sebelisa moemeli oa rona oa ho tsamaisa thepa?

    A: E, u ka khona. Re sebelisane 'moho le barekisi ba bangata. Haeba o hloka, re ka khothaletsa ba bang ho uena mme o ka bapisa theko le ts'ebeletso.

     

    5. Q: Sekepe sa rona sa ho tsamaisa thepa?

    A: Shanghai / Ningbo

     

    6. Na re ka sebelisa LOGO ea rona kapa moralo oa setikara?

    A: E, o ka ikopanya le morekisi, mme o re romelle lintlha tse ling mabapi le LOGO kapa setikara.

     

    7. Q: Na nka qala ka sampole kapa odara e nyane ea ho e leka?

    A: ehlile. Re batla hore o etse. Ke feela ka mor'a ts'ebeliso, u tla tseba haholoanyane ka boleng ba lihlahisoa tsa rona. Mme re ts'epa lihlahisoa tsa rona haholo.

     

    8.Q: U ka odara joang?

    A: Mohato oa 1, ka kopo re bolelle mofuta oa mofuta le boholo boo u bo hlokang;

    Mohato oa 2, re tla u etsetsa PI hore u netefatse lintlha tsa tatellano.

    Mohato oa 3, ha re netefatsa tsohle, o ka hlophisa tefo;

    Mohato oa 4, qetellong re fana ka thepa nakong e boletsoeng.

     

    9.Q: Ho tla etsoa neng?

    A: Nako ea ho tsamaisa

    Taelo ea mohlala: Matsatsi a 1-3 ka mor'a ho fumana tefo e felletseng.

    Order -Stock: Matsatsi a 3-7 ka mor'a ho fumana tefo e felletseng.

    Taelo ea OEM: Matsatsi a 15-30 ka mor'a ho fumana depositi. 

     

    10.Q: Tšebeletso ea kamora ho rekisa 

    Waranti ea 1 ea lihlahisoa tsa mefuta eohle;

    Haeba u fumana lisebelisoa tse nang le sekoli lekgetlo la pele, re tla u fa likarolo tse ncha mahala bakeng sa ho khutlisa ka tatellano e latelang, joalo ka moetsi ea nang le boiphihlelo, o ka tiiseha ka boleng le tšebeletso ea kamora ho rekisa.

     

    11.Q: Re na le lihlahisoa tse kae?

    A: Lihlahisoa tse fetang 200 tse fapaneng.

  • Lihlahisoa tse amanang