TSOELA KART DelUXE CHAIN ​​BREAKER TOOLI

GO KART DELUXE CHAIN BREAKER TOOL

Tlhaloso e Khutšoanyane:

LisebelisoaTšepe

Mmala:Ntsho

219 Deluxe Chain Breaker Tool

Sesebelisoa sa Deluxe Chain Breaker Tool

 

Re ntse re shebana le likarolo tsa kart ka lilemo tse 20 'me re ba bang ba barekisi ba likarolo tse kholo tsa kart China. Re ikemiselitse ho fana ka likarolo tsa boleng bo phahameng ba kart ho lihlopha tsa li-racing tsa kart le barekisi ba kart ho pota lefatše.

 


  • Taba: TLHOKOMELANG CHAIN ​​BREAKER TOOLI
  • Tšimoloho: Jiangsu, China (Bara)
  • Lebitso la Brand: TongBao
  • Thahasello: Letshwao le hlophisitsoeng
  • Boitsebiso: Tšepe
  • 'Mala: Ntsho
  • Likopo: Bakeng sa kart 219 ketane / ts'ebeliso ea liketane
  • Mabenkele a Kantle a Ho Romella Kantle Europe Leboea, Amerika Leboea, Europe Bochabela, Europe Bophirima, Middle East, Oceania
  • Lipehelo tsa Tliso: FOB, CFR, CIF, FCA, DDU, ExpressDelivery
  • Mofuta oa Tefo: T / T, L / C, D / PD / A, PayPal, Western Union
  • Ho tloha Port: Shanghai, Ningbo
  • Chelete ea Tefo: USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY
  • Setifikeiti: Setifikeiti sa TUV: ISO 9001: 2015
  • Mohlala: Mohlala oa mahala o teng
  • Lead Time: Matsatsi a 15- 30 kamora ho fumana depositi
  • Likopo: Adult Go Kart, Bana Ba-Kart, Lipapali tsa Go Kart, Electric Go Kart, Pedal Go Kart, Go Kart Frame
  • Tlhahisoleseling

    LBH

    Lihlahisoa tsa Lihlahisoa

    TLHOKOMELANG CHAIN ​​BREAKER TOOLI

     

     

    Taba ea Che. Tlhaloso
    1 219 Deluxe Chain Breaker Tool
    2 Sesebelisoa sa Deluxe Chain Breaker Tool
    Lintlha:
    1. Lintho:

     

    20200325002

     

     

    Likopo

    0326004

    poso. tsebiso
    1 socket head bolt M8x30 galvanized
    2 Li-washer bakeng sa M8, 8,4x30x2,5 li-galvanized
    3 washers M8, 8,4x21x4 galvanized
    4 lebanta le menoaneng
    5 toothed lebelo disc enjine-lehlakoreng
    6 senotlolo 7x7x32
    7 spacer disk gear shaft / spacer spindle gearbox
    8 hare hexagon bolt M6x25 galvanized
    9 toothed lebar disc ka morao axle-side
    10 toothed lebollo disc mojaki
    11 senotlolo sa paral 887x60mm
    12 sehlahla bakeng sa khatello ea leboteng la lieta tsa 35x45mm
    13 Li-washer bakeng sa M6, 6,4x12x1,6 li-galvanized
    14 hexagon nut M6 ho itšeha, ho betlisoa
    15 spacer e khethehileng bakeng sa shaft 22H7 ea enjine ea pinion Honda
    16 hexagon bolt M10x90 galvanized 8,8 hexagon bolt M8x40 galvanized
    17 Washer bakeng sa M10, 10,5x20x1,8mm galvanized
    18 e nang le 6000-2RS bakeng sa pulley ea lebanta
    19 cap e ka hare bakeng sa 2006 stub axle chrome alloy iron 15x13mm
    20 ketane ea 1/2 "x5 / 16" 428 HAHONA khauta e tloaelehileng
    21 wheelchair
    22 ketane ea Pinion
    23 Pinion bakeng sa adjuster ea ketane
    24 hexagon linate M8 galvanized
    25 Li-washer bakeng sa M8, 8,4x16x1,6 galvanized
    26 boits'oaro e ipatileng M8, galvanized
    27 hare hexagon bolt M10x35 galvanized 8.8
    28 toothed lebanta tensioner tšehetso
    29 spacer 3mm tšepe e sa jeleng paate ea tšepe axle retainer / spacer
    30 hare hexagon bolt M8x25 galvanized
    31 toothed lebanta tensioner tšehetso (lever e fetotsoeng)
    32 ketane / lebanta adjuster, thipa e tlotsitsoeng GX 160/2006
    32 ketane / lebanta adjuster, khoele ea khoele GX 270
    33 boikoetliso ba linate M10, galvanized
    34 washers M10, 10,5x26x4 galvanized
    35 senotlolo sa ketane 428 H DID

    75f91c3f-fde0-4a0e-9c3f-321ad47e321c

    Melemo ea tlholisano ea mantlha

    Tse fapaneng:

    Ho feta mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tse 200, boloka mokhoa o tsitsitseng oa ho eketseha ha palo ea likarolo

    E potlakile:
    Sistimi e phethahetseng ea tlhahiso, Sebelisana 'moho le barekisi ba bangata ba thepa, Li-stock tse lekaneng le lihlahisoa tse kholo

    E ntle:
    Thepa e phahameng ea theknoloji le theknoloji e ntle ka ho fetisisa, Tlhahlobo e phethahetseng ea liteko, Package ea lihlahisoa tse matla

    Ho utloahala:
    Theko e utloisisehang, Tšebeletso e nahannoeng ka mor'a thekiso

     

    Lihlahisoa tsa rona li ratoa lefats'eng ka bophara, 'me re na le lethathamo la lihlahisoa tse chesang.Le hore e be moetsi oa thepa le morekisi, re ile ra tsepamisa maikutlo mohahong, nts'etsopele le ho hlahiseng mefuta e fapaneng ea likarolo tsa kart.

    Re latela ka hloko litekanyetso tsa lefats'e ho latela boleng, re laola ka thata ts'ebetso e 'ngoe le e' ngoe ea tlhahiso, re lekola le ho akaretsa taolo ea boleng khafetsa. Re sebelisa mekhoa ena ho netefatsa hore bareki ba rona ba fumana maemo a rona a machaba a thepa.

    Ntle le sena, re fa bareki thepa e entsoeng mabapi le likopo tse ikhethileng ka litheko tse loketseng.Di lihlahisoa tsohle tsa rona li ananeloa haholo mebarakeng e fapaneng ea limaraka lefatšeng ka bophara.

    a6884755-771e-4559-a2c7-4d1427a83d45

     

    Ts'ebetso ea Machining

    20200324006

    Ho paka

    20200325001

    20200324009


  • E fetileng:
  • E 'ngoe:

  • 1. Q: Boholo ba taelo ea Minimum ke eng?

    A: Ho feta 50 likhomphutha tse amohelehang.

     

    2. Q: Nako ea ho lefa e tla ba joang?

    A: Re amohela T / T, Western Union, Paypal le Card Card inthaneteng.

     

    3. Q: Na re ka kopanya sejana sa 20FT?

    A: Ho joalo

     

    4. Q: Na re ka sebelisa moemeli oa rona oa ho tsamaisa thepa?

    A: E, u ka khona. Re sebelisane 'moho le barekisi ba bangata. Haeba o hloka, re ka khothaletsa ba bang ho uena mme o ka bapisa theko le ts'ebeletso.

     

    5. Q: Sekepe sa rona sa ho tsamaisa thepa?

    A: Shanghai / Ningbo

     

    6. Na re ka sebelisa LOGO ea rona kapa moralo oa setikara?

    A: E, o ka ikopanya le morekisi, mme o re romelle lintlha tse ling mabapi le LOGO kapa setikara.

     

    7. Q: Na nka qala ka sampole kapa odara e nyane ea ho e leka?

    A: ehlile. Re batla hore o etse. Ke feela ka mor'a ts'ebeliso, u tla tseba haholoanyane ka boleng ba lihlahisoa tsa rona. Mme re ts'epa lihlahisoa tsa rona haholo.

     

    8.Q: U ka odara joang?

    A: Mohato oa 1, ka kopo re bolelle mofuta oa mofuta le boholo boo u bo hlokang;

    Mohato oa 2, re tla u etsetsa PI hore u netefatse lintlha tsa tatellano.

    Mohato oa 3, ha re netefatsa tsohle, o ka hlophisa tefo;

    Mohato oa 4, qetellong re fana ka thepa nakong e boletsoeng.

     

    9.Q: Ho tla etsoa neng?

    A: Nako ea ho tsamaisa

    Taelo ea mohlala: Matsatsi a 1-3 ka mor'a ho fumana tefo e felletseng.

    Order -Stock: Matsatsi a 3-7 ka mor'a ho fumana tefo e felletseng.

    Taelo ea OEM: Matsatsi a 15-30 ka mor'a ho fumana depositi. 

     

    10.Q: Tšebeletso ea kamora ho rekisa 

    Waranti ea 1 ea lihlahisoa tsa mefuta eohle;

    Haeba u fumana lisebelisoa tse nang le sekoli lekgetlo la pele, re tla u fa likarolo tse ncha mahala bakeng sa ho khutlisa ka tatellano e latelang, joalo ka moetsi ea nang le boiphihlelo, o ka tiiseha ka boleng le tšebeletso ea kamora ho rekisa.

     

    11.Q: Re na le lihlahisoa tse kae?

    A: Lihlahisoa tse fetang 200 tse fapaneng.

  • Lihlahisoa tse amanang