ETSA Kart AXLE KOLOBETSO KE KEYWAY

GO KART AXLE COLLAR WITH KEYWAY

Tlhaloso e Khutšoanyane:

Boholo ba Matsoele a Matched: 30mm 40mm 50mm

Bophara ba The Axle Collar: 16.5mm 35mm

Boitsebiso: Aluminium 6061

Kakaretso: Mmala Anodized

Re ntse re shebana le likarolo tsa kart ka lilemo tse 20 'me re ba bang ba barekisi ba likarolo tse kholo tsa kart China. Re ikemiselitse ho fana ka likarolo tsa boleng bo phahameng ba kart ho lihlopha tsa li-racing tsa kart le barekisi ba kart ho pota lefatše.

 


  • Taba: KHOTSO AXLE
  • Tšimoloho: Jiangsu, China (Bara)
  • Lebitso la Brand: TongBao
  • Boitsebiso: Aluminium 6061
  • Thahasello: Letshwao le hlophisitsoeng
  • Kakaretso: Mmala Anodized
  • Bophara: 16.5mm 35mm
  • Bophara: 30mm 40mm 50mm
  • Likopo: Bakeng sa ts'ebeliso ea kart
  • Mabenkele a Kantle a Ho Romella Kantle Europe Leboea, Amerika Leboea, Europe Bochabela, Europe Bophirima, Middle East, Oceania
  • Ho tloha Port: Shanghai, Ningbo
  • Ho paka: Carton le Pallet
  • Setifikeiti: Setifikeiti sa TUV: ISO 9001: 2015
  • Tlhahlobo: Tlhahlobo ea 100% pele ho romelloa
  • Lead Time: Matsatsi a 15- 30 kamora ho fumana depositi
  • Mohlala: Mohlala oa mahala o fumanehang
  • Tlhahisoleseling

    LBH

    Lihlahisoa tsa Lihlahisoa

    KHOTSO AXLE NTS'ELENG

     

     

    Taba ea Che. Bophara ba Matx Axles Bophara ba The Axle Collar Mmala
    1 30mm 16.5mm  Bosoeu / Bosiu ba bosoeu / Bokhubelu ba khauta / Titanium  
    2 40mm 16.5mm
    3 50mm 16.5mm
    4 30mm 35mm
    5 40mm 35mm
    6 50mm 35mm
    Hlokomela:
    1. Boitsebiso: Aluminium 6061.
    2. Bokapele: Mmala Anodised.

     

     

     

    20200325002

     

     

    Likopo

     

    poso.

    tsebiso

    1

    Optima Yellow holimo 12V, 55Ah

    2

    Molaoli PMT 445M

    3

    Anderson plug SBE 160 e putsoa, ​​e nang le sensor ea mocheso

    4

    Enjene, Perm PMG 132 incl. sensor KTY 84

    5

    E-Kart ea Emergency-Stop-switch-E-Kart e nang le fuse reter

    6

    Sensor ea khase e nang le roll roller

    7

    Cooler-Ventilator 12VDC bakeng sa enjine ea Perm

    8

    Khoele ea marapo f. molaoli

    9

    Fuse 250A

    10

    Fuse 10A

    11

    Base plate fe-kart

    12

    Sekhahla sa molaoli oa lebelo se felletse, se entsoe ka:
      Sekhahla sa molaoli oa lebelo
      Lebelo la switcher flage
      Hangata o ile a bula mohokahano bakeng sa switjha ea lebelo la E-kart
      Sebaka se kopanetsoeng se koaletsoeng ka tloaelo bakeng sa switch ea E-kart lebelo

    13

    Rocker switjha / tima

    14

    Shutdown-Transponder E-Kart

    15

    Rocker switchch Forward / Backward e felletse, e entsoe ka:
      Rocker switchch Forward / Backward
      1382546 cap cap, tšireletso ea rocker switch

    16

    Ho feta phini ea clamp

    17

    Qobella ho phumula

    18

    Betri e bolokang li-e-kart

    19

    Cable lebokose E-Kart

    20

    Base plate cooler vent e-kart

    21

    Brake light switchlessless, ts'ireletso ea lebokose la NPN e ka khoneha

    22

    Phetoho ea matla a mocheso

    23

    Cable 35mm2 1800mm e ntsho ka mahlo a cable

    24

    Cable 35mm2 150mm ntsho ka mahlo a cable

    25

    Cable 35mm2 500mm ntsho ka mahlo a cable

    26

    Cable 35mm2 150mm e khubelu ka mahlo a cable

    27

    Cable 35mm2 300mm e khubelu ka mahlo a cable

    28

    Cable 35mm2 600mm e khubelu ka mahlo a cable

    29

    Cable 35mm2 600mm e ntsho ka mahlo a cable

    30

    Cable 35mm2 800mm e ntsho ka mahlo a cable

    31

    Bohare ba hexagon bo kahare ho M8x20 bo ile ba hlaha

    32

    Washere bakeng sa M8, 8,4x16x1,6 galvanized

    33

    Ho ipata linate M8 ka selikalikoe sa polyamide

    34

    Ka hare hexagon screw M6x35 galvanized

    35

    Bohare ba hexagon bo kahare ho M4x20 bo tsitsitse

    36

    Washere bakeng sa M4, 4,3x12x1, DIN 9021

    37

    Hexagon nut M4 ho ikoalla, ho kenya letsoho

    38

    Silent block D = 30, L = 85 2x khoele ea kahare M8

    39

    Ka hare hexagon screw M8x12 galvanized

    40

    Ts'ehetso ea podide

    41

    Sehatsetsi sa Countersunk M6x16 se entsoe ka matla

    42

    Countersunk washer 7,2 × 15 Aluminium bakeng sa countersunk bolt M6

    43

    Hexagon nut M6 ho ikoalla, ho kenya letsoho

    44

    Ka hare hexagon bolt M8x25 galvanized

    45

    Libaka tsa boikhathollo tsa "countersunk bolt" M6x12

    46

    Washere bakeng sa M6 6,4x14x1,6 galvanized

    47

    Mohare hexagon bolt M6x16 e ile ea hlaha

    48

    Libaka tsa Countersunk bolt M8x25 li thehiloe

    49

    Libaka tsa Countersunk bolt M8x20 li thehiloe

    50

    Countersunk washer M8-8,2 × 30 Aluminium

    51

    Pipe clamp 30mm e nang le rabara-inlet

    52

    Sekhechana se tšoeu 18mm

    53

    Sekhechana se tšoeu 12mm

    54

    Mo hare hexagon bolt M4x12 galvanized

    55

    Cable clamp bakeng sa likhoele tse 4 (li mottled)

    0327001

     

     

     

    75f91c3f-fde0-4a0e-9c3f-321ad47e321c

     

     

     

    Melemo ea tlholisano ea mantlha
    Tse fapaneng:
    Ho feta mefuta e fapaneng ea lihlahisoa tse 200, boloka mokhoa o tsitsitseng oa ho eketseha ha palo ea likarolo

    E potlakile:
    Sistimi e phethahetseng ea tlhahiso, Sebelisana 'moho le barekisi ba bangata ba thepa, Li-stock tse lekaneng le lihlahisoa tse kholo

    E ntle:
    Thepa e phahameng ea theknoloji le theknoloji e ntle ka ho fetisisa, Tlhahlobo e phethahetseng ea liteko, Package ea lihlahisoa tse matla

    Ho utloahala:
    Theko e utloisisehang, Tšebeletso e nahannoeng ka mor'a thekiso

     

    Lihlahisoa tsa rona li ratoa lefats'eng ka bophara, 'me re na le lethathamo la lihlahisoa tse chesang.Le hore e be moetsi oa thepa le morekisi, re ile ra tsepamisa maikutlo mohahong, nts'etsopele le ho hlahiseng mefuta e fapaneng ea likarolo tsa kart.

    Re latela ka hloko litekanyetso tsa lefats'e ho latela boleng, re laola ka thata ts'ebetso e 'ngoe le e' ngoe ea tlhahiso, re lekola le ho akaretsa taolo ea boleng khafetsa. Re sebelisa mekhoa ena ho netefatsa hore bareki ba rona ba fumana maemo a rona a machaba a thepa.

    Ntle le sena, re fa bareki thepa e entsoeng mabapi le likopo tse ikhethileng ka litheko tse loketseng.Di lihlahisoa tsohle tsa rona li ananeloa haholo mebarakeng e fapaneng ea limaraka lefatšeng ka bophara.

     

     

    a6884755-771e-4559-a2c7-4d1427a83d45

     

     

     

     

    Ts'ebetso ea Machining

    20200324006

     

     

     

    Ho paka

    20200325001

    20200324009


  • E fetileng:
  • E 'ngoe:

  • 1. Q: Boholo ba taelo ea Minimum ke eng?

    A: Ho feta 50 likhomphutha tse amohelehang.

     

    2. Q: Nako ea ho lefa e tla ba joang?

    A: Re amohela T / T, Western Union, Paypal le Card Card inthaneteng.

     

    3. Q: Na re ka kopanya sejana sa 20FT?

    A: Ho joalo

     

    4. Q: Na re ka sebelisa moemeli oa rona oa ho tsamaisa thepa?

    A: E, u ka khona. Re sebelisane 'moho le barekisi ba bangata. Haeba o hloka, re ka khothaletsa ba bang ho uena mme o ka bapisa theko le ts'ebeletso.

     

    5. Q: Sekepe sa rona sa ho tsamaisa thepa?

    A: Shanghai / Ningbo

     

    6. Na re ka sebelisa LOGO ea rona kapa moralo oa setikara?

    A: E, o ka ikopanya le morekisi, mme o re romelle lintlha tse ling mabapi le LOGO kapa setikara.

     

    7. Q: Na nka qala ka sampole kapa odara e nyane ea ho e leka?

    A: ehlile. Re batla hore o etse. Ke feela ka mor'a ts'ebeliso, u tla tseba haholoanyane ka boleng ba lihlahisoa tsa rona. Mme re ts'epa lihlahisoa tsa rona haholo.

     

    8.Q: U ka odara joang?

    A: Mohato oa 1, ka kopo re bolelle mofuta oa mofuta le boholo boo u bo hlokang;

    Mohato oa 2, re tla u etsetsa PI hore u netefatse lintlha tsa tatellano.

    Mohato oa 3, ha re netefatsa tsohle, o ka hlophisa tefo;

    Mohato oa 4, qetellong re fana ka thepa nakong e boletsoeng.

     

    9.Q: Ho tla etsoa neng?

    A: Nako ea ho tsamaisa

    Taelo ea mohlala: Matsatsi a 1-3 ka mor'a ho fumana tefo e felletseng.

    Order -Stock: Matsatsi a 3-7 ka mor'a ho fumana tefo e felletseng.

    Taelo ea OEM: Matsatsi a 15-30 ka mor'a ho fumana depositi. 

     

    10.Q: Tšebeletso ea kamora ho rekisa 

    Waranti ea 1 ea lihlahisoa tsa mefuta eohle;

    Haeba u fumana lisebelisoa tse nang le sekoli lekgetlo la pele, re tla u fa likarolo tse ncha mahala bakeng sa ho khutlisa ka tatellano e latelang, joalo ka moetsi ea nang le boiphihlelo, o ka tiiseha ka boleng le tšebeletso ea kamora ho rekisa.

     

    11.Q: Re na le lihlahisoa tse kae?

    A: Lihlahisoa tse fetang 200 tse fapaneng.

  • Lihlahisoa tse amanang